Hakkımızda

  Yücealkas Tarım Reklamcılık Medikal Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. 2006  yılında Mersin’de kurulmuştur.

2008 yılından bu yanada Adana’da faaliyet göstermektedir.Firmamız bitkisel gıda takviyeleri,medikal malzeme veinşaat malzemeleri alanında faaliyet göstermektedir.

  “Sağlıklı ve uzun yaşamın sırrı” sloganıyla yola çıkan firmamız  Türkiye’de ilk  defa ;Ganoderma lucidum mantarını, 2006 yılından bu  yana bir  benzeri olmayan,  yüksek  düzeyde  ve  üstün  biyolojik  verimlilikle  Ganoderma  lucidium  üretmektedir. Bu amaçla Çukruova Üniversitesi’den akademik bilgi danışmalığı hizmeti almıştır.

  2008 yılından bu yana “GANOTURK” markasıyla Türk  halkının kullanımına sunmuştur. İlk kez tüm ülke geneline hitab  edebilecek  boyutta  Ganoderma  lucidium  talebini  karşılayabilme hedefi  ile   çalışmaya  başlayan firmamızın,  son yıllarda  ülkemizde  de  tanınmaya  başlayan  bu  ürünün,  çeşitli  modifize  preparatlar, şeklinde  yurt  dışından  ithal  edilir  olmasının  ve  döviz  kaybına  yol  açan  bu  uygulama  şeklinin  limitize etme amacını  benimsediğini  ifade  etmek  isteriz.

Ülkemiz  için  tamamen  yeni  ve  sağlıklı   bir  destekleyici olarak biyoteknoloji  kapsamında  yeri  doldurulamaz  bir  ürün  olan  Ganoderma  lucidium’un  üretim teknolojisini,  maksimum  ürünü  optimal  maliyetle  ve kabul  edilebilir  sürelerde  ürün  alacak  şekilde geliştirmek hedefimizdir.

  Firmamız aynı zamanda 2010 yılından bu yana  İnanna markalı  kişisel bakım ürünlerinin üretim danışmanlığı ve satış ortağı olarak değerli tüketicilerimizin cilt bakımı ve vücüt bakımı sağlığını korumaya devam etmektedir.

  MNH Biyoteknoloji firması ile birlikte Amerikan menşeli Gold Crew Markalı dünyanın en çevreci ve ve %89,9 gibiçok yüksek oranla biyolojik parçanabilirliğe sahip çevreci temizlik ürünlerinin Çukurova bölge temsilcisidir. Yücealkas Limited Şirketi olarak başta Çukurova bölgesi olmak üzere, petrol ve türevi maddelerden kaynaklanan kirliliği, yerinde, atık minimizasyonu hedefiyle, insan - çevre - toplum sağlığını önemseyerek ortadan kaldırmak, yasal gereklilikler çerçevesinde problemlere çevresel çözümler sunmak, çözümlerin hem projelendirilmesi hem de uygulama aşamalarında etkin çalışmaların yapılmasını koordine etmek,Çevre Kanunu ve Yönetmelikleri doğrultusunda; kamu kurum ve kuruluşları, sanayi kuruluşları ve çevreye duyarlı bireyler ile birlikte projeler geliştirerek ülkemize ve geleceğimize katkıda bulunmaktır ile Gold Crew ürünlerini tüm halkımızın ve çevremizin sağlığını en üst düzeyde korumak için çalışmaktayız

Türkiye’de kaliteli ve güvenilir firmalarla özel ürünleri değerli tüketicilerimizle paylaşmaktan daima mutluluk duyduk.

 

Koypakete.com Kişisel Bakım Online Alışveriş Sitesi © 2019
Bu E-ticaret sitesi bir eticaretci.com projesidir.